“פרויקט ונוס” הינה תנועה עולמית אשר נולדה בשנות ה-70 ע”י ז’ק פרסקו וקיימת בעשרות מדינות, עם למעלה מחמישים מיליון תומכים. הרעיון של הפרויקט הוא לחנך לתרבות שמטיבה לכל בני האדם. זהו חזון לציוויליזציה גלובלית שבה מדע וטכנולוגיה מיושמים עם דאגה לאדם ולסביבה, כדי להבטיח, להגן ולעודד עולם הומני יותר לכל האנשים, בו זכויות אדם אינן עוד הצהרות על גבי נייר, אלא דרך חיים. זוהי דרך אפשרית ומהירה לפתרון המיתון, הרעב, הגזענות, העוני, הסביבה המידרדרת, הסכסוכים הטריטוריאלים ורוב הבעיות העולמיות בימינו.

ובהשראת הפרויקט העולמי, קמה בישראל בינואר 2020, עמותת פרויקט ונוס  שחבריה הם יונתן גן-מור, ארז ליבנה, ד”ר ליאת יקיר, ד”ר מישל אורן וחיליק לדרברג.

מטרתה העיקרית של העמותה לקדם את חזון ומציאות חדשה כמו כן להציג בצורה מדעית שאין עוד צורך בתחרות, אם כי בשיתוף פעולה ואין כבר צורך בחוב ומחסור וכי אפשר לייצר שפע לכולם.

מה מייחד את העמותה?

העמותה מתנהלת בהתנדבות מלאה!!! ללא עובדים בשכר ובשקיפות כספית מלאה!!! לראשונה בישראל, כל תומך יוכל לצפות בחשבון הבנק של העמותה אשר מתנהל בבנק לאומי ע”י קבלת שם משתמש וסיסמא. כל אחד יוכל לראות את כל המידע והפעולות בחשבון, בדיוק כמו שהוא צופה בחשבונו הפרטי.

רוצה לעזור? נא השאר את פרטייך ואנו נחזור אלייך בהקדם

Skip to content