שמעון אלון ושות'- משרד עורכי דין

משרדנו מתמחה בין היתר בדיני עבודה, נזיקין, ביטוח לאומי ותביעות ביטוח.
לצוות המשרד ניסיון של למעלה מ 14 שנה בייצוג תובעים בתחומים אלו.
חלק מלקוחות המשרד מגיעים לאחר שפוטרו/התפטרו מעבודתם או הפסיקו עבודתם זמנית מסיבות רפואיות ולכן הם נמצאים במצוקה נפשית וכלכלית.
שליחות משרדנו והקווים המנחים שלנו ללוות את אותם לקוחות בזמנים קשים אלו הן מול המעסיק, בבדיקת קבלת מכלול זכויותיהם, והן מול הביטוח הלאומי וחברות הביטוח ולעזור ללקוחות בשיקום חייהם.
המדובר במשרד משפחתי אי לכך כל לקוח זוכה לטיפול אישי, יחס חם, טיפול אמין, זמין וליווי צמוד לאורך ההליך כולו, כאשר המטרה הסופית היא להעניק את הייצוג המשפטי והמקצועי הטוב ביותר ללקוחותינו.
המשרד חרט על דגלו להגיע לתוצאות מקסימליות ולהוביל למרבית הפיצוי להם זכאים לקוחותינו.

השירותים שלנו

דיני עבודה

למשרדנו ניסיון עשיר בייצוג עובדים ומעסיקים במגוון רחב של הסוגיות בדיני העבודה ומשלב ידע, מקצועיות וניסיון רב בייצוג הליכים אלו.
משרדנו שם דגש על ניהול ההליכים בצורה היעילה והטובה ביותר ללקוח במטרה להשיג את התוצאה המקסימלית עבור הלקוח ולהילחם על זכויותיו.

תאונת עבודה

תאונת עבודה היא פגיעה בעבודה המזכה את הנפגע בפיצוי כספי מגופים שונים. ניתן לתבוע את המוסד לביטוח לאומי, את חברות הביטוח ואת הפוליסות הפרטיות, פוליסות תאונות אישיות או פוליסת אבדן כושר עבודה, חבות מעבידים אשר חלקן קיים לכל עובד, כל פיצוי עומד בפני עצמו ולא תלוי בפיצוי שהתקבל מגורם אחר.

תאונת עבודה היא אירעה תוך כדי או עקב עבודה כאשר גם אירוע שהתרחש בדרך לעבודה או חזרה מהעבודה או פעולה יזומה של המעסיק יכולים להיחשב כתאונת עבודה.

תאונות דרכים

נפגעתם חלילה בתאונת דרכים? סיכוים רבים כי מגיע לכם פיצוי כספי, אף אם אינכם יודעים מי הנהג שפגע בכם ואף אם מדובר בפגיעה קלה.

נזקי גוף

נפצעתם במקום ציבורי כתוצאה מרשלנות? תנו לצוות המשרד להשיג בשבילכם את מקסימום הפיצוי במינימום זמן.

ביטוח לאומי

משרדנו מתמחה בהגשת תביעות נכות מעבודה, נכות כללית, מחלת מקצוע , מיקרוטראומה ועוד.

לעיתים הדרך לקבלת קצבת נכות רצופה קשים ומכשולים משרדנו בקיא ברזי הביטוח הלאומי ויוכל לתווך עבורכם את ההליך בצורה טובה, מהירה וקלה יותר.

פנו אלינו ובדקו עכשיו זכאותכם לפיצוי כספי!

© 2022 כל הזכויות שמורות בשיתוף עם Shimonalon
Skip to content